• https://www.facebook.com/kutlu.cemal
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905323440257
  • https://www.twitter.com/@CkgrupB
  • https://www.instagram.com/cemalkutlugroup
CKgroup-->Takvim
CKgroup-->Site Haritası
CKgroup-->Saat
CKgroup-->Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
CKgroup--> Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam80
Toplam Ziyaret230115

EĞİTİMLER

CENNET Turizm, Eğitim, Teknik Danışmanlık Hizmetleri
  • CTD_EĞİTİMLER

CENNET Turizm, Eğitim, Teknik Danışmanlık Hizmetleri; uzmanlık alanlarındaki proje döngüsü yönetimi ve girişimcilik alanlarında eğitim hizmeti sağlamaktadır. 

Bu çerçevede ulusal ve uluslar arası hibe programları kapsamında yer alan projelere yönelik olarak “Proje Döngüsü Yönetimi (PDY)” eğitimleri gerçekleştirilmektedir. Bu Eğitimlerin amacı ulusal ve uluslar arası hibe programlarından yararlanmak isteyen kişi ve kuruluşların proje planlama ve yönetme becerilerinin geliştirilmesidir. Eğitim sürecinde ise; projelerin hazırlanması, planlanması, uygulanması, izlenmesi ve değerlendirilmesine yönelik yöntem ve esaslar katılımcılara başarılı örnekleri de içerecek biçimde tüm detayları ile aktarılmaktadır. 

Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz girişimcilik eğitimlerinin amacı ise; kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarının ya da iş kurma sürecinde bulunan girişimcilerin rekabet güçlerini artırabilmeleri ve uzun yıllar faaliyetlerini sürdürebilmeleri için gerekli olan bilgi birikiminin sağlanmasıdır. Kuşkusuz ki, girişimcilerin ve girişimci adaylarının rekabetçi iş dünyası koşullarında ayakta kalmaları iş kurma sürecini etkin biçimde yürütebilmesi ile mümkündür. Bu alandaki eğitimlerimiz; girişimcilik konusundaki ön bilgilendirme ile başlayıp iş fikri belirleme, iş kurma ve yönetme süreci ile yönetim, pazarlama, satış, finansman ve iş planı hazırlama konularını da kapsamaktadır. Eğitimlerimiz sırasında teorik anlatım ve atölye çalışmaları birlikte yürütülmekte ve böylece çalışmalar zengin içerikli materyallerle desteklenmektedir. 

    


"Şimdi  ÇALIŞMAK      ÜRETMEK  Zamanı"