• https://www.facebook.com/kutlu.cemal
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905323440257
  • https://www.twitter.com/@CkgrupB
  • https://www.instagram.com/cemalkutlugroup
CKgroup-->Takvim
CKgroup-->Site Haritası
CKgroup-->Saat
CKgroup-->Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
CKgroup--> Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret236728

HİBELER


CTD_HİBELER
  • CTD_HİBELER

CENNET Turizm, Eğitim, Teknik Danışmanlık Hizmetleri; özel sektör, sivil toplum kuruluşu ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik olarak ulusal ve uluslar arası fonların çeşitli programlar dâhilinde hibe olanaklarını araştırma, teklif dosyası hazırlama, finansman almaya hak kazanan kuruluşlar için de proje yürütme danışmanlığı hizmetlerini sağlamaktadır. 

Hibe programlarında proje sahiplerinin ortak bir amaçta buluşması ile başlayan danışmanlık sürecimiz, tekliflerin geliştirilmesi ve projelendirilmesi faaliyetlerinden oluşmaktadır. Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansları, KOSGEB, TÜBİTAK,  çeşitli bakanlıklar, yabancı konsolosluklar ve diğer tüm ulusal ve uluslar arası kuruluşlarca sağlanan hibe programlarına uzmanlarımız tarafından proje teklifleri hazırlanmaktadır. 

Bu süreçte ilgili makamlara sunulan tekliflerin onaylanmasının ardından uygulama aşamasında faaliyetlerin ilgili mevzuat ve kurallara uygun olarak gerçekleştirilebilmesi amacıyla proje yürütme ve danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

    

  "Şimdi  ÇALIŞMAK     ÜRETMEK  Zamanı"