• https://www.facebook.com/kutlu.cemal
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905323440257
  • https://www.twitter.com/@CkgrupB
  • https://www.instagram.com/cemalkutlugroup
CKgroup-->Takvim
CKgroup-->Site Haritası
CKgroup-->Saat
CKgroup-->Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
CKgroup--> Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam80
Toplam Ziyaret230115

KREDİLER


CTD_KREDILER
  • CTD_KREDİLER

CENNET Turizm, Eğitim, Teknik Danışmanlık Hizmetleri; ulusal ve uluslar arası kredi kuruluşlarının sağladığı kredi olanaklarından faydalanmak isteyen yatırımcılara danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. 

Birçok ulusal (KOSGEB, Eximbank, Kalkınma Bankası, Türkiye Sınaî Kalkınma Bankası A.Ş. vb.) ve uluslar arası kredi kuruluşu (Dünya Bankası, Avrupa Kalkınma Bankası, Fransız Kalkınma Ajansı, Avrupa Yatırım Bankası, Alman Yatırım Bankası vb.) özel teşebbüslerin yatırımlarında finansman sıkıntılarını çözebilmek ve katma değer sağlamak amacıyla bu kurumların belli kriterleri karşılığında yatırım ve işletme kredisi sağlamaktadır.  

Krediler konusunda sunulan danışmanlık hizmetleri; yatırımcı için en uygun kredi kaynağının saptanması, ilgili belgelerin temini, projelendirmenin yapılması, kredi başvuru dosyasının hazırlanması, kredi başvuru dosyasının takibi ve sonuçlandırılması aşamalarını içermektedir. Öncelikle, Müşterilerimizin mevcut durum ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretilerek kurumsal anlayış çerçevesinde  güvenilir ve nitelikli bir danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

    

  "Şimdi  ÇALIŞMAK     ÜRETMEK  Zamanı"